Spotkanie Opłatkowe Związku Kombatantów w Gryficach

  • 21.12.2019, 16:59
  • str
Spotkanie Opłatkowe Związku Kombatantów w Gryficach
W czwartek 19 grudnia w Gryfickim Domu Kultury odbyło się spotkanie opłatkowe Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych oraz. Wśród przybyłych gości byli m.in.: Dorota Schrammek – Asystentka Posła na Sejm Artura Łąckiego, Wiceburmistrz Gryfic Marzena Domaradzka, Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Tokarczyk, Komendant Powiatowy Policji Krzysztof Boguszewicz oraz Komendant Powiatowy PSP Andrzej Gołdyn.

Spotkanie rozpoczął Roman Podmokły który powitał przybyłych i wprowadził w świąteczny nastrój. W tym roku po raz pierwszy w spotkaniu wigilijnym kombatantów wzięli udział też członkowie Stowarzyszenia Polaków Poszkodowanych przez III Rzeszę z przewodniczącą Heleną Kudełka.

 Po okolicznościowych wystąpieniach nastąpił czas na przełamanie się opłatkiem i świąteczne oraz noworoczne życzenia, był też czas na wspólne odśpiewanie kolęd.  Podsumowaniem spotkania był okazjonalny koncert zespołu kameralnego "Cantabile".

str

Zdjęcia (56)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe