MBP Nowogard: Niecodzienny koncert

  • 18.12.2019, 16:02
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie
MBP Nowogard: Niecodzienny koncert
9 grudnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowogardzie miał miejsce niecodzienny koncert. W bibliotecznej przestrzeni wystąpili przedstawiciele dwóch kościołów: Adwentystów Dnia Siódmego oraz Ewangelicznych Chrześcijan.

Wszyscy występując zgodnie z tytułem koncertu „A bliźniego swego jak siebie samego” . Pierwszym zaprezentowanym utworem była pieśń zagrana na dłoniach! Mieliśmy również okazję usłyszeć „męskie trio”, które swoim głosem oczarowało całą publiczność. Nie zabrakło też kobiecego głosu Natalii Putko, która wspólnie z Cezarym Komisarzem zaprezentowała piękne pieśni o miłowaniu drugiego człowieka. Dziękujemy uczestnikom koncertu, że zechcieli stworzyć z nami tę cudowną aurę. Mamy nadzieję, że temat koncertu będzie dla nas wszystkich przewodnim hasłem przez cały rok.

 

Katarzyna Rasowska

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe