MBP w Nowogardzie: „Ocalić od zapomnienia”

  • 19.12.2019, 15:26
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie
MBP w Nowogardzie: „Ocalić od zapomnienia”
10 grudnia odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu „Ocalić od zapomnienia”. Tym razem koordynatorzy cyklu – Kazimiera Fecak oraz Franciszek Karolewski przedstawili nieżyjącego już Jerzego Baszkowskiego- znanego nowogardzkiego stomatologa oraz karykaturzystę.

Gościem honorowym podczas spotkania była córka Państwa Baszkowskich – Monika. Przedstawiono życiorys Pana Jerzego oraz wiele fotografii z jego życia. Przy wspólnej kawie publiczność oraz rodzina chętnie wspominali humor i stomatologiczne umiejętności Baszkowskiego. W Bibliotece można było zobaczyć wystawę karykatur autorstwa „Baszy”. Będą dostępne do końca roku. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego cyklu wspomnień o nowogardzkich mieszkańcach.

Katarzyna Rasowska

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe