NEWSLETTER

  • 18.12.2019, 15:18
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Co leży w podstawowych kompetencjach PGMW?

W naszej misji staramy się wspierać świadomość związaną z ryzykiem utraty najcenniejszych aktywów posiadanych przez partnera. Działamy poprzez analizę procesów i weryfikację stosowania procedur i polityki bezpieczeństwa. Kolejny aspekt dotyczy zabezpieczenia tych miejsc pod kątem procesowym. Wyobraźmy sobie sytuację, że współwłaściciele danej firmy postanawiają rozstać się biznesowo. Problem zaczyna się wtedy, kiedy jeden z nich skupia w sobie wszystkie obszary IT. Wraz z jego odejściem firma traci wiedzę technologiczną, która najczęściej nie jest nigdzie zabezpieczona, ani nie podlega żadnym procedurom. Taka sytuacja sprawia, że to odchodzący wspólnik ma kartę przetargową w ręku, narażając całą firmę na problemy związane z jej dalszym działaniem. Nasza rola sprowadza się do zapewnienia płynnego zabezpieczenia takiego procesu zmiany, a także wprowadzenia narzędzi, które sprawią, że w przyszłości podobne sytuacje nie będą miały wpływu na bieżące działanie firmy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/co-zrobisz-gdy-stracisz-dane-swojej-firmy/

 

– Firma, którą reprezentuję otworzyła się niedawno. Funkcjonujemy od około miesiąca, a nasza siedziba mieści się w Mierzynie. MABO B Zone Club to klub sportowo-rekreacyjny, zahaczający też trochę o sferę biznesową. W tej ostatniej nasze grono odbiorców jest w pewnym stopniu zawężone. Uczestnicząc w śniadaniach biznesowych mamy nadzieję pozyskać nowych kontrahentów, przedsiębiorstwa cateringowe, a także chętnych do organizowania spotkań firmowych w naszej siedzibie. Chcemy też poszerzyć wiedzę mieszkańców Szczecina, iż jest nowe miejsce sportowo-rekreacyjne na mapie regionu. Czytałam niejeden artykuł, z którego dowiedziałam się, że spotkania są bardzo owocne. Znajomi, którym obecność na wcześniejszych śniadaniach biznesowych dała bardzo wiele, również polecili mi wzięcie udziału w tym wydarzeniu. Na ten moment moje wrażenia są pozytywne. Liczę, że wyniosę stąd dużo korzyści – podzieliła się spostrzeżeniami Magda Mickowska z MABO B Zone Club.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/4707-2/

 

Pamiętacie naszą zabawę z Pizzerią Po Sąsiedzku na zaproponowanie nazwy dla pizzy, która w jakiś sposób będzie się wiązała z Pogonią Szczecin, a także skomponowanie do niej dodatków? Zwycięzcą został Paweł Pietras, który zaproponował „Konstantinos Triantafyllopoulos”. Ta pyszność składa się z fety, oliwek, kiełbasy kindziuk, sera i ostrej papryki.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/4702-2/

 

Niedawno otworzyliście biuro w Stargardzie. To dla was spory krok naprzód.

Dotychczas kooperowaliśmy na terenie Polski i całej Unii Europejskiej, bez fizycznego biura z obsługą klienta. Teraz to się zmienia na rzecz Stargardu, co też może znacznie usprawnić naszą pracę. Chcemy też mocniej podziałać lokalnie, ponieważ jesteśmy firmą z regionu, co dotychczas nie miało przełożenia na nasze poczynania. Tym bardziej, że średnio wychodzi od nas około 600 paczek miesięcznie do klientów.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/duma-pomorza-jest-mocno-w-moim-sercu/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe