Spotkanie opłatkowe strażaków z Gminy Gryfice

  • 15.12.2019, 15:19
  • str
Spotkanie opłatkowe strażaków z Gminy Gryfice
Gminne Strażackie Spotkania Opłatkowe w gminie Gryfice to już tradycja, zgodnie też z tradycją strażacy każdego roku spotykają się w innej siedzibie OSP. W tym roku gospodarzem spotkania było OSP Świeszewo.

W sobotę 14 grudnia strażacy ochotnicy z gminy Gryfice spotkali się w świetlicy wiejskiej w Świeszewie. wśród przybyłych gości znaleźli się: poseł na Sejm RP Artur Łącki, wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Kustosz, komendanci powiatowi Policji i Państwowej Straży Pożarnej, wicestarosta powiatu gryfickiego i kapelan strażaków ks. Ireneusz Pastryk.

Świąteczne życzenia skierował do wszystkich gryfickich strażaków prezes Zarządu Gminnego OSP Andrzej Szczygieł. Słowa uznania i życzenia świateczno noworoczne skierowali też obecni na spotkaniu goście, ksiądz kapelan udzielił błogosławieństwa po czym wszyscy wspólnie składali sobie świąteczne życzenia przełamując się opłatkiem.

Po części oficjalnej wszyscy zasiedli do obficie zastawionego wigilijnymi potrawami stołu, to także okazja do wymiany poglądów i przyjacielskich rozmów. 

str

Zdjęcia (27)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe