Spotkanie „opłatkowe” w KP PSP w Gryficach

  • 13.12.2019, 22:30
  • str
Spotkanie „opłatkowe” w KP PSP w Gryficach
Zbliżają się święta a to już tradycyjnie okazja do spotkań opłatkowych w firmach i instytucjach. W piątek 13 grudnia w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej spotkali się zawodowi strażacy, strażacy ochotnicy oraz emeryci pożarnictwa.

Takie spotkania to już w Gryficach tradycja, strażacy z PSP i OSP wspólnie biorą udział w akcjach więc także wspólnie obchodzą święta, strażacy nie zapominają też o swoich emerytach. Wśród przybyłych gości znaleźli się wicestarosta gryficki Wojciech Wawrzyniak, przewodniczący Rady Miejskiej w Gryficach Krzysztof Tokarczyk, prezes Zarządu Powiatowego OSP RP Franciszek Gródecki oraz kapelan gryfickich strażaków ks. Ireneusz Pastryk.

Przybyłych przywitał komendant powiatowy PSP w Gryficach mł. bryg. Andrzej Gołdyn składając wszystkim druhom serdeczne życzenia zdrowych i spokojnych świąt. Do życzeń przyłączył się też przewodniczący koła Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa Leonard Rysak. Wśród składanych życzeń znalazły się i te aby następne takie spotkanie mogło się odbyć w nowej strażnicy. Po życzeniach i okolicznościowych przemowach i przełamaniu się opłatkiem wszyscy zasiedli za wspólnym stołem przy tradycyjnych wigilijnych potrawach.

str

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe