Pracownicy szczecińskiej IAS uratowali tonącą kobietę

  • 13.12.2019, 18:52
  • Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie
Pracownicy szczecińskiej IAS uratowali tonącą kobietę
• Piątek 13-ego okazał się szczęśliwy dla uratowanej kobiety, która topiła się w Odrze. • Kobietę uratowali pracownicy szczecińskiej IAS

Ok 10:00 na nabrzeżu Odry obok siedziby Izby Administracji Skarbowej przy ul. Energetyków w Szczecinie doszło do wypadku. W Odrze topiła się młoda kobieta.

Szczęśliwie krzyki dobiegające z nabrzeża usłyszał Kierownik Referatu Infrastruktury Sieciowej i Serwerowej oraz Wsparcia Informatycznego IAS, którego okno wychodzi na nabrzeże. Domyślił się, że ktoś wpadł do wody i może potrzebować pomocy. Wraz
z dwoma współpracownikami pospieszyli na miejsce przeprowadzić akcją ratowniczą. Do akcji ratunkowej użyli zabranej po drodze drabiny. Na miejscu wraz z rybakami pomagali tonącej. Przy użyciu drabiny oraz rybackich podbieraków wydobyli kobietę na brzeg i przeprowadzili do siedziby Izby. W czasie akcji ratowniczej ochrona budynku IAS zawiadomiła służby ratownicze oraz skierowała kamery monitoringu w miejsce zdarzenia.

Uratowana kobieta oczekiwała na przyjazd pogotowia oraz Policji w budynku Izby. Poszkodowana była przytomna bez oznak zewnętrznych urazów. Pogotowie, które przyjechało na miejsce zdarzenia zabrało kobietę do szpitala.

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe