Zakończył się remont chodnika przy ul. Wojska Polskiego

  • 09.12.2019, 00:39
  • str
Zakończył się remont chodnika przy ul. Wojska Polskiego
W piątek 6 grudnia, Burmistrz Nowogardu Robert Czapla, w obecności przedstawiciela wykonawcy z firmy ADN z Nowogardu, radnych: Stanisława Saniuka, Jacka Rafińskiego i Jerzego Kubickiego oraz Agnieszki Warkalewicz z Urzędu Miejskiego, dokonał odbioru ostatniego już etapu remontu chodnika przy ul. Wojska Polskiego w Nowogardzie. W odbiorze wziął tez udział Zdzisław Zdeb wiceprezes Pomorzanina Nowogard.

Remont chodnika przy ul. Woj. Polskiego, z uwagi na jego długość od Placu Ofiar Katynia do stadionu – realizowano etapami. Pierwszy etap zakończono  w 2013 roku - odcinek od Placu Ofiar Katynia do ul. Promenady i w kolejnych latach dzięki staraniom burmistrza realizowano kolejne etapy.  

Tegoroczny zakres prac na odcinku 240 mb. obejmował rozebranie istniejącego chodnika ze starych płyt, wycinkę drzew wraz z karczowaniem pni oraz ułożenie nowej nawierzchni chodnika wraz ze zjazdami do posesji. Dziurawe i popękane płyty chodnikowe zastąpiono kostką brukową. Wykonawcą prac była Spółka ADN z Nowogardu, która nie tylko sprawnie przeprowadziła remont ale nawet 15 dni przed zawartym w umowie terminem.  Nad prawidłowym wykonaniem prac, ze strony wykonawcy czuwał Dominik Ajs, obecny również podczas oficjalnego odbioru inwestycji oraz - ze strony zamawiającego, inspektor nadzoru Mariusz Jażdżewski. Koszt wykonanego remontu to 206.640,52 zł brutto. Na wykonane prace jest 5 lat gwarancji.

str

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe