Gryfice: Jubileusz 50. lat pożycia małżeńskiego

  • 13.12.2019, 00:13
  • str
Gryfice: Jubileusz 50. lat pożycia małżeńskiego
We wtorek 10 grudnia w Restauracji 32 Motel w Gryficach – swoje „Złote Gody", czyli okrągły jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego świętowało siedem par małżeńskich z terenu gminy Gryfice. Na uroczystym spotkaniu dostojnych Jubilatów powitał burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł oraz z-ca kierownika USC Justyna Wojda, składając przybyłym najserdeczniejsze życzenia oraz słowa uznania.

W okolicznościowym wystąpieniu burmistrz przekazał słowa uznania za godne i długie pożycie małżeńskie, stawiając za wzór dla młodego pokolenia oraz dziękując im za wkład w rozwój naszej małej ojczyzny oraz za wychowanie swoich dzieci  na dobrych obywateli.

Jubileusz 50 lecia pożycia małżeńskiego to wyjątkowa uroczystość honorowana przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Dekoracji w imieniu prezydenta dokonuje Burmistrz który wręczył też  pamiątkowe listy gratulacyjne i wiązanki kwiatów.

We wtorkowej uroczystości medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" otrzymali:

1. Irena i Jan Stolarek

2. Halina i Stanisław Halak

3. Wanda i Bogdan Gajewscy

4. Joanna i Karol Kopcewicz

5. Stanisława i Tadeusz Mydlarscy

6. Urszula i Jerzy Pszczólińscy

7. Irena i Józef Karaś

Zgodnie z tradycją w uroczystości szacownym jubilatom towarzyszyli ich bliscy, członkowie rodzin oraz przyjaciele którzy po dekoracji odśpiewali wspólne „Sto Lat”. Jak na „Złote Gody” przystało spotkanie przy zastawionym stole, w gronie najbliższych upłynęło w miłej i radosnej atmosferze.

Szacownym jubilatom gratulujemy i życzymy doczekania kolejnych jubileuszy w zdrowiu, szczęściu, miłości i dostatku.

str

Zdjęcia (36)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe