Tajemnice krainy umarłych...

  • 09.12.2019, 22:15
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie
Tajemnice krainy umarłych...
3 grudnia w Nowogardzkiej Bibliotece za sprawą Pana Tytusa Gudzowskiego poruszyliśmy temat, który dla wielu z nas jest kontrowersyjny i trudny – życie po śmierci. Co dzieje się z człowiekiem po śmierci? Jaką drogę pokonuje dusza? Czy faktycznie jest ona nieśmiertelna?

Na te i wiele innych pytań odpowiadał prelegent. Wziął pod uwagę różne wyznania i przedstawił temat na wiele sposobów. Licznie zgromadzeni uczestnicy spotkania  zadawali dociekliwe pytania prowadzącemu. To utwierdza nas w przekonaniu, że temat śmierci jest niezwykle intrygujący, choć na co dzień niełatwy. Każdemu z nas przyjdzie zmierzyć się z tym zagadnieniem w nieznanym dziś czasie, aczkolwiek rzeczą jest oczywistą, że kto się urodził musi umrzeć.

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe