Zapomniany bohater listopada 1918

  • 08.12.2019, 22:13
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie
Zapomniany bohater listopada 1918
2 grudnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej gościł z wykładem Pan Jacek Jekiel – Dyrektor Szczecińskiej Opery na Zamku, historyk i publicysta, prezes Fundacji Bracia Mniejsi – niosącej pomoc bezdomnym zwierzętom. Pan Jacek Jekiel jest autorem książki pt. „ Józef Gabriel Jęczkowiak- zapomniany bohater listopada 1918 roku. Zarys biografii”. Z historią tegoż właśnie bohatera był związany wykład.

Na spotkaniu z Panem Jackiem zebrało się duże grono słuchaczy regularnie uczęszczające na prelekcje o tematyce historycznej w MBP Nowogard, którzy z zainteresowaniem wysłuchali historii o nieznanym  dotąd bohaterze. Pytaniom o losy Jęczkowiaka nie było końca. Pan Jacek udzielał wyczerpujących odpowiedzi.  Dziękujemy bardzo za przeniesienie nas w fascynujący świat Józefa Gabriela Jęczkowiaka.

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe