„Mikołajkowe” Gryfice

  • 07.12.2019, 00:34
  • str
„Mikołajkowe” Gryfice
W Mikołajkowe” popołudnie w Gryficach – głównie z myślą o najmłodszych mieszkańcach - przygotowano liczne atrakcje które mimo nienajlepszej pogody przyciągnęły liczne grono uczestników.

Mikołajkowe popołudnie rozpoczął Świąteczny korowód motocyklistów. Już po raz trzeci  przejechał ulicami Gryfic. Już po raz trzeci motocykliści z SMPG „Motozakręceni” i Gryfickiego Klubu Motocyklowego „Gryf” z paczkami dla najmłodszych ok. godz. 16.30 wyruszyli z Placu Zwycięstwa. Korowód poprzebieranych w świąteczno – mikołajkowe kostiumy przemierzając ulice Gryfic tradycyjnie rozpoczął od wizyty u mieszkańców domu dziecka, poprzez wizytę u dzieci którym przyszło Mikołajki spędzić w szpitalu dotarli w końcu do Gryf Areny gdzie od dłuższego już czasu oczekiwała na wizytę Św. Mikołaja największa grupa najmłodszych Gryficzan.

Przedstawiciele starostwa powiatowego i pracownicy Gryf Areny zadbali aby oczekiwanie na Mikołaja nie dłużyło się zbytnio zarówno dzieciom jak i ich opiekunom. Przygotowano liczne atrakcje kulturalne, gry i zabawy, okolicznościowe stoiska, a największą atrakcję stanowiły występy rewelacyjnych młodych tancerzy ze Szkoły Tańca TOP TOYS.

Specjalną ofertę dla dzieciaków które miały ochotę na bardziej kreatywnie spędzony czas przygotował Gryficki Dom Kultury. Instruktorzy z GDK przygotowali warsztaty rękodzielnicze oraz gry i zabawy przy muzyce.

str

Zdjęcia (55)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe