Biuro poselskie Artura Łąckiego w Gryficach

  • 03.12.2019, 01:12
  • str
Biuro poselskie Artura Łąckiego w Gryficach
W poniedziałek 2 grudnia w Gryficach przy ulicy Niepodległości w Gryficach zostało otwarte biuro poselskie Posła na sejm RP Artura Łąckiego. W otwarciu wzięli udział samorządowcy z powiatów gryfickiego, łobeskiego i kamieńskiego przedstawiciele instytucji i przyjaciele posła.

Biuro poselskie ma być transparentne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych – niezależnie od prezentowanych sympatii politycznych- jak podkreślił Artur Łącki jest samorządowcem od początków transformacji politycznej w kraju i uważa, że tu, na poziomie lokalnym ważne są nie sympatie i rozgrywki partyjne a sprawy które są do rozwiązania i w miarę swoich możliwości sprawy lokalne do rozwiązania na terenie gmin i powiatów będzie starał się wspierać w swojej politycznej działalności. Wśród przybyłych gości nie mogło zabraknąć posła na sejm RP w latach 2007-2017 Konstantego Tomasza Oświęcimskiego który przekazując upominek z gminy Rewal życzył sukcesów w sprawowaniu misji która w tej kadencji jest trudniejsza bo w ramach partii opozycyjnej, ale i w takiej sytuacji można osiągać sukcesy w działalności parlamentarnej.

W prowadzeniu biura posła będą wspierali najbliżsi współpracownicy Dorota Schrammek i Jan Trafny.

Ciekawostką świadczącą o zainteresowaniu posła sprawami lokalnymi była prośba do przybywających gościa aby zamiast kwiatów i okolicznościowych upominków przynosili karmę dla zwierząt która zostanie rozdzielona pomiędzy Przytulisko w Trzebiatowie i Schronisko dla zwierząt w Sosnowicach.

Otwarcie biura wraz z życzeniami powodzenia w parlamentarnej misji i dalszych sukcesów uwieńczył toast lampką szampana i gromkie "sto lat" odśpiewane przez przybyłych gości. 

str

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czech1000
czech1000 14.07.2020, 11:41
Pomoc finansową otrzymują ci co mają wypchane kieszenie i lubią się dzielić ! TAKIE JEST OBECNIE PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ !!!

Pozostałe