ZS Płoty: Uczniowie Naszej szkoły w Sejmie RP

  • 02.12.2019, 23:54
  • ZS Płoty
ZS Płoty: Uczniowie Naszej szkoły w Sejmie RP
Na zaproszenie Pana Jarosława Rzepy – posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, młodzież z Zespołu Szkół w Płotach i Zespołu Szkół w Łobzie wzięła udział w wycieczce do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej.

W trakcie wizyty uczniowie zostali zapoznani m.in. z makietą budynków składających się na kompleks należący do Sejmu i Senatu RP oraz rozmieszczeniem poszczególnych instytucji na tym terenie. Młodzież udała się do Sali Posiedzeń Sejmu, gdzie w miejscu przeznaczonym dla gości zostali zapoznani z historią i czasem współczesnym naszego parlamentu.

Bardzo dużą niespodzianką było spotkanie z wicemarszałkiem Sejmu Panem Piotrem Zgorzelskim. Pan wicemarszałek zaprosił uczniów na krótką wycieczkę po korytarzach sejmowych i zaprosił nas do swojego gabinetu.

Ostatni punkt naszej wycieczki to wspólny obiad w sejmowej restauracji.

Kierujemy serdeczne podziękowania dla Pana Posła Jarosława Rzepy za organizację wycieczki do Sejmu, opiekę i serdeczne przyjęcie z jakim się spotkaliśmy. Wizyta w Sejmie RP stała się doskonałą i niepowtarzalną lekcją historii i wiedzy o społeczeństwie.

ZS Płoty

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe