NEWSLETTER

  • 02.12.2019, 10:05
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Specjalnie dla was przygotujemy smaczny posiłek, a także skomponujemy program, który będzie atrakcyjny dla każdej osoby zaangażowanej w projekt Pogoń Szczecin Business Club. Chcemy mnożyć wasze kontakty biznesowe i sprawnie łączyć świat sportu z przedsiębiorczością. Naszym celem jest współtworzyć atrakcyjną przestrzeń, w której można wymieniać się doświadczeniami, kojarzyć interesy i wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia. Jak było ostatnim razem?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zakonczyc-udanie/

 

Jak można określić profil działalności firmy BOWIM S.A.?

Zajmujemy się dystrybucją wyrobów hutniczych na terenie całej Polski. Bez wątpienia znajdujemy się w czołówce nieformalnego rankingu sprzedażowego tego typu produktów branżowych. Posiadamy 12 biur handlowych, 6 magazynów o łącznej powierzchni 17 boisk do piłki nożnej, między innymi również w Szczecinie. Dzięki temu możemy w pełni kompleksowo obsłużyć naszych klientów z regionu województwa zachodniopomorskiego. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i pieczołowitą dbałość o każdy element zlecenia.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/mamy-w-zespole-specjalistow-ktorzy-poradza-sobie-z-kazdym-rodzajem-zadania/

 

– Dzień dobry, chciałbym zamówić pizzę gigant na dowóz
– Dzień dobry, którą pizzę?
– Konsta.. Kosta… Konstanos Trianfa… Trianta…Trianda… pylopulos, no yyy tę, co się nazywa tak, jak obrońca Pogoni!

 

Z takimi wyzwaniami już wkrótce będą musieli się zmierzyć sympatycy dań Pizzerii Po Sąsiedzku. Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy założyć, że będzie to istna batalia z łamaniem języka, ale i że będzie całkiem zabawnie! O co w zasadzie chodzi?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/konsta-kosta-konstanos/

 

Oczywiście, w przypadku umów na mniejszy wymiar etatu, kwota minimalna proporcjonalnie maleje. Prócz samego wynagrodzenia brutto do kosztów ponoszonych w związku z zatrudnieniem pracownika trzeba jeszcze zaliczyć ubezpieczenie emerytalne 9,76%, ubezpieczenie rentowe 6,5%, ubezpieczenie wypadkowe 1,67%, Fundusz Pracy 2,45%, a także FGŚP: 0,1%. Te koszty, w związku z podniesieniem płacy minimalnej będą też rosły…

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/4645-2/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe