Zaprojektowała mebel dla kota. Studentka ZUT-u w finale konkursu na Najlepszy Dyplom FONT nie czcionka 2019

  • 27.11.2019, 00:51
  • Mateusz Lipka ZUT w Szczecinie
Zaprojektowała mebel dla kota. Studentka ZUT-u w finale konkursu na Najlepszy Dyplom FONT nie czcionka 2019
Dyplom Nikoli Burzyńskiej, studentki Wydziału Budownictwa i Architektury ZUT, został doceniony w konkursie na Najlepszy Dyplom FONT nie czcionka. Promotorem pracy jest dr hab. Renata Jackowiak.

Mruk to mebel, który jest połączeniem niezbędnych akcesoriów przeznaczonych dla kotów. Inspirowany jest modernizmem i minimalistyczną formą fotela 366.

 

Duże zadaszone legowisko wykonane ze sklejki przechodzi w wysoki lekko pochylony drapak prowadzący do najwyższej platformy horyzontalnej, która jest idealnym miejscem do obserwacji. Całość konstrukcji opiera się na wysokim stelażu wykonanym z miedzianych rurek. Odpowiednio dobrane materiały oraz ciekawa forma mebla sprawiają, że produkt jest atrakcyjny dla jego użytkowników – powiedział dr hab. Renata Jackowiak, promotor pracy dyplomowej.

 

Konkurs FONT nie czcionka to zestawienie najlepszych prac dyplomowych absolwentów uczelni artystyczno-projektowych. W ciągu pięciu edycji wyróżnionych zostało już ponad 240 prac studentów z całej Polski.

 

Na dyplom Nikoli Burzyńskiej można zagłosować pod adresem https://dyplomy.fontnieczcionka.pl/dyplomy/2019

Mateusz Lipka ZUT w Szczecinie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe