NEWSLETTER

  • 25.11.2019, 21:24
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
– Śniadania biznesowe to naprawdę fajna inicjatywa. Przychodzę tu po raz kolejny. Tym razem z mężem, jako osoba towarzysząca. Zdarza się również sytuacja, kiedy reprezentuję swój własny gabinet kosmetologii estetycznej, znajdujący się w Szczecinie. Jest to wspaniałe uczucie obserwować, w jaki sposób nabieramy między sobą nowe kontakty, a także pielęgnujemy te już kiedyś nabyte. Wśród przedstawicieli różnych firm wymieniamy się projektami, reklamami i ulotkami, co ułatwia nam dalszą współpracę – opowiadała Monika Karbowniczek z Gabinetu Kosmetologii Estetycznej.

https://biznes.pogonszczecin.pl/aktywnosc-przedsiebiorcza-to-wazna-czesc-sukcesu/

 

Tego typu eventy służą wielu celom. To spotkania, w trakcie których można odpocząć od standardowych obowiązków i typowo biznesowych uroczystości. Chcemy, aby nasi partnerzy czuli się z nami w pełni swobodnie i tym samym mogli całkowicie naturalnie tworzyć między sobą przyjazne relacje. Jednocześnie to element elitarności i ekskluzywności dedykowanej specjalnie im. To szansa na wymianę kontaktów, lepsze poznanie biznesowego otoczenia i rozmowy, które mają służyć rozwojowi przedsiębiorstw. W spotkaniu zamkniętym wzięli udział także partnerzy z PKB z pozostałych części kraju, co też otworzyło kolejne biznesowe możliwości.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/relacje-tez-tworza-biznes/

 

Według ustawy znakiem towarowym może być każde oznaczenie umożliwiające odróżnienie towarów jednego przedsiębiorstwa od towarów innego przedsiębiorstwa oraz możliwe do przedstawienia w rejestrze znaków towarowych w sposób pozwalający na ustalenie jednoznacznego i dokładnego przedmiotu udzielonej ochrony.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/znak-towarowy-nie-dla-wszystkich/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe