Klub Zdrowia: stawy - jak o nie dbać

  • 18.11.2019, 12:05
  • Katarzyna Rasowska
Klub Zdrowia: stawy - jak o nie dbać
15 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej zebrało się grono sympatyków „Klubu Zdrowia w Bibliotece”. Pan Gabriel Chmielewski – dietetyk i trener personalny podjął temat stawów - jak o nie dbać, by cieszyć się zdrowiem przez długie lata?

Aby lepiej zrozumieć funkcjonowanie stawów Pan Gabriel najpierw dokładnie opisał ich budowę. Ważną kwestią poruszoną na spotkaniu było również zapobieganie zwyrodnieniom stawów oraz ich leczeniu. Okazało się, że wiele zależy od naszej diety oraz aktywności fizycznej. Zwracajmy więc uwagę na to co spożywamy i ruszajmy się jak najwięcej.

Publiczność żywo zainteresowana tematem stawów czynnie uczestniczyła w rozmowie z prelegentem. Dziękujemy za liczne przybycie i oczywiście zapraszamy na kolejne spotkania w ramach „Klubu Zdrowia”.

 

Katarzyna Rasowska

Katarzyna Rasowska

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe