Usunęliśmy „Sierp i Młot"

  • 22.11.2019, 22:37
  • Dariusz Matecki
Usunęliśmy „Sierp i Młot"
Szanowni Państwo, dziś po Komisji Kultury Rady Miasta Szczecin wraz z radnym Maciejem Ussarzem zobaczyliśmy na stronie internetowej "Kuriera Szczecińskiego" artykuł "Sierp i młot na Krakowskiej" - ktoś wymalował komunistyczny symbol niedaleko Uniwersytetu Szczecińskiego. Czytelniczka wezwała: "Niech ktoś się tego pozbędzie".

Zaraz po komisji pojechaliśmy na ul. Krakowską i zmyliśmy ten symbol, symbol okupacji i śmierci tysięcy Polaków. Przy okazji zmyliśmy wszystkie bazgroły z sąsiedniego ekranu akustycznego. Zachęcamy mieszkańców do walki z bazgrołami, "graffiti" - miasto niestety zupełnie nie reaguje na te akty wandalizmu.

 

Uważamy, że w Szczecinie powinien powstać oddzielny fundusz, z którego będą mogli korzystać mieszkańcy pragnący usuwać "bazgroły" szpecące szczecińskie budynki.

 

Wideo: https://youtu.be/P66xJWceVaE

 

Dariusz Matecki, radny Miasta Szczecin.

 

Dariusz Matecki

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe