INDUSTRIAL BRIDGE 2019. Przed nami największe wydarzenie biznesowe na Pomorzu Zachodnim

  • 21.11.2019, 19:47
  • Mateusz Lipka ZUT w Szczecinie
INDUSTRIAL BRIDGE 2019. Przed nami największe wydarzenie biznesowe na Pomorzu Zachodnim
160 firm z całej Europy, 300 spotkań biznesowych, z czego ponad 110 o charakterze międzynarodowym. 27 listopada br. o godz. 12.15 rozpocznie się Międzynarodowe Spotkanie Biznesowe INDUSTRIAL BRIDGE 2019. Organizatorem wydarzenia jest Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

Do Szczecina przyjadą przedstawiciele firm z branży metalowej, stoczniowej, morskiej, transportowej, logistycznej oraz odnawialnych źródeł energii. W spotkaniu wezmą udział również naukowcy z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

 

Przedsiębiorcy i naukowcy m.in. z Polski, Niemiec, Francji, Czech, Węgier, Słowenii i Wielkiej Brytanii będą mogli wymienić się doświadczeniami, porozmawiać o potrzebach danej branży gospodarki oraz nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

 

Celem organizowanego po raz trzeci wydarzenia jest stworzenie dialogu pomiędzy przedsiębiorstwami z Europy oraz nauką i biznesem.

 

INDUSTRIAL BRIDGE 2019 to przede wszystkim możliwość poznania potencjalnych partnerów biznesowych oraz ewentualnych partnerów przyszłych konsorcjów z udziałem przedstawicieli biznesu
i nauki, którzy wspólnie mogą występować o środki na projekty badawcze o charakterze wdrożeniowym
– powiedziała Joanna Niemcewicz, dyrektor Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

 

Oprócz przedstawicieli firm z Pomorza Zachodniego do Szczecina przyjadą przedsiębiorcy z województwa mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, świętokrzyskiego, opolskiego oraz dolnośląskiego.

 

Spotkania biznesowe będą miały charakter 20-minutowych rozmów, które zostały wcześniej umówione przez uczestników za pośrednictwem strony wydarzenia https://ib2019.b2match.io.

Poprzednia edycja, która odbyła się w 2017 roku zgromadziła ponad 112 firm z Polski i zagranicy. Udział w Międzynarodowym Spotkaniu Biznesowym INDUSTRIAL BRIDGE 2019 jest bezpłatny.

Mateusz Lipka ZUT w Szczecinie

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe