Dzień Młodego Architekta i Inżyniera po raz pierwszy w Szczecinie

  • 20.11.2019, 13:07
  • Mateusz Lipka ZUT w Szczecinie
Dzień Młodego Architekta i Inżyniera po raz pierwszy w Szczecinie
21 listopada br. o godz. 10.00 na Wydziale Budownictwa i Architektury ZUT (al. Piastów 50) wystartuje Dzień Młodego Architekta i Inżyniera Budownictwa. Na otwarte warsztaty edukacyjne dla studentów architektury i architektów zaprasza miesięcznik „Builder”.

W programie m.in. warsztaty, panel dyskusyjny i wykłady, których tematyka obejmie zagadnienia związane z wyborem odpowiedniej ścieżki kariery przez przyszłych architektów i inżynierów. Profesjonalne zajęcia z najnowocześniejszych rozwiązań w budownictwie poprowadzą wybitni inżynierowie i architekci z całego kraju.

 

W trakcie wydarzenia będzie można odwiedzić strefę kariery i skonsultować się ze specjalistami HR z największych w Polsce firm z branży budowlanej. Każdy z zainteresowanych będzie mógł poszerzyć swoją wiedzę na temat materiałów i najnowszych technologii, które są potrzebne przy projektowaniu.

 

Dzień Młodego Architekta i Inżyniera Budownictwa to doskonała okazja do tego, żeby zebrać materiały informacyjne, porozmawiać o projektach, nad którymi obecnie pracują studenci oraz zapoznać się
z aktualnymi ofertami pracy, praktyk oraz staży partnerów programu Builder for the Future
– powiedziała prof. Maria Kaszyńska, dziekan WBiA ZUT.

 

Każdy uczestnik tego wydarzenia otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w Dniu Młodego Architekta i Inżyniera Budownictwa. Szczegółowy program znajduje się na builder4future.pl/2019/10/30/dzien-mlodego-architekta-i-inzyniera/. Wstęp wolny.

Mateusz Lipka ZUT w Szczecinie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe