Gmina Karnice podnosi kompetencje cyfrowe

  • 20.11.2019, 23:35
  • Justyna Ozdoba
Gmina Karnice podnosi kompetencje cyfrowe
W miniony weekend w Gminie Karnice odbyły się kolejne szkolenia w ramach finansowanego ze środków Unii Europejskiej programu „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. Do tej pory odbyły się szkolenia pn: „Działanie w sieciach społecznościowych”, „Tworzę własną stronę Internetową (blog)”, „Mój biznes w sieci” oraz „Kultura w sieci”.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji cyfrowych wśród mieszkańców.
W trakcie dwudniowych zajęć osoby biorące udział w szkoleniu nabywają cenną wiedzę, która pomoże im w codziennym korzystaniu z internetu. Organizator czyli Gmina Karnice podczas szkolenia zapewnia uczestnikom sprzęt niezbędny do nauki, materiały szkoleniowe na pendrive oraz catering. Każdy biorący udział w szkoleniu po otrzymaniu certyfikatu staje się w pełni świadomym i kompetentnym użytkownikiem Internetu oraz e-usług.

Zainteresowanym mieszkańcom Gminy Karnice przypominamy, że ciągle trwa nabór uczestników do projektu. Każda osoba zainteresowana szkoleniem, proszona jest o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest wraz z opisem szkolenia w Urzędzie Gminy Karnice oraz na stronie www.karnice.pl i dostarczenia go do sekretariatu Urzędu Gminy. W formularzu należy zaznaczyć temat szkolenia:

-Rodzic w Internecie

-Mój biznes w sieci

-Moje finanse i transakcje w sieci

-Działanie w sieciach społecznościowych

-Tworzenie własnej strony internetowej (blog)

-Rolnik w sieci

-Kultura w sieci.

 

 

W szkoleniach mogą uczestniczyć dorośli od 25 roku życia, w tym osoby niepełnosprawne. Jedna osoba może brać udział tylko w jednym szkoleniu organizowanym na terenie województwa. Najbliższe szkolenia odbędą się już 9 i 10 listopada. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Justyna Ozdoba

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe