Nowogard: Będzie nowe boisko

  • 15.11.2019, 10:37
  • str
Nowogard: Będzie nowe boisko
W środę 13 listopada na Stadionie Miejskim w Nowogardzie odbyło się uroczyste podpisanie umowy na budowę boiska sportowego ze sztuczną nawierzchnią. Umowę – w obecności radnych i przedstawicieli klubu Pomorzanin Nowogard podpisał burmistrz Robert Czapla z wykonawcą – firmą Elsik Sp. z o.o. z Żukowa.

Przedmiotem inwestycji jest jest budowa boiska piłkarskiego o sztucznej nawierzchni – boczne boisko na terenie stadionu miejskiego. Zakres robót przewiduje wykonanie boiska do gry w piłkę nożną o wymiarach pola gry 71x110 m z płytą boiska o nawierzchni sztucznej trawy i powierzchnią wokół boiska z kostki brukowej. Także bramki piłkarskie, dwa piłkochwyty o wys. 6 m i długości 71 m. Odwodnienie terenu z odprowadzeniem wód przelewowych oraz oświetlenie płyty boiska – 6 słupów o wys. 14 m na wysięgnikach po 4 oprawy o mocy 2000 W.

Na wykonanie zadania przewidziano termin 4 miesięczny – z zastrzeżeniem, że w okresie zimowym jeśli warunki pogodowe nie pozwolą na kontynuowanie prac termin zakończenia inwestycji może się przesunąć – jak podkreślił Robert Czapla ważniejsze od terminowego wykonania jest zapewnienie wysokiej jakości prac a jako, że ze względów proceduralnych dopiero teraz udało się rozpocząć tę inwestycję to trzeba się liczyć też z uwarunkowaniami wynikającymi z nadchodzącej poru roku.

Po okolicznościowych wystąpieniach i uroczystym podpisaniu umowy  można było się rozgrzać  smakowitą grochówką.

str

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe