SZEROKIE TORY w Pałacu

  • 16.11.2019, 00:07
  • Marta GÓRSKA
SZEROKIE TORY w Pałacu
Trzebiatowski Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie...

Bajkał to najstarsze, najgłębsze, najczystsze i najbardziej niesamowite jezioro świata. Leży w samym centrum Azji, w otoczeniu potężnych gór i surowych krajobrazów. Choć ludzi jest tam niewielu, zaskakuje kulturowa różnorodność mieszkańców regionu i mnogość polskich akcentów. Kiedy pierwszy raz trafiliśmy nad jego brzegi, Bajkał zaczarował nas i od tej pory stale do niego wracamy. W rezultacie uzbierała nam się spora kolekcja zdjęć i opowieści, którymi chcielibyśmy podzielić się z szacowną publicznością. Zapraszamy na zimową podróż po "Świętym Morzu Syberii", w trakcie której przyjrzymy się potędze bajkalskiej przyrody, zobaczymy niesamowite zjawiska lodowe i poznamy kilku niezwykłych ludzi”.

Prelegenci: Alicja i Jędrzej Łukowski - od lat podróżują po Rosji, najczęściej bywają nad Bajkałem i podróżują trasą Kolei Transsyberyjskiej. Są autorami przewodnika turystycznego "Bajkał i góry Przybajkala", którego trzecie wydanie jest przygotowywane do druku. Na co dzień pracują w biurze podróży Szerokie Tory. Ala organizuje wyjazdy, a Jędrzej prowadzi grupy turystyczne m.in. po Syberii. W wolnych chwilach uprawiają ogród warzywny, rozmyślając, czy da się jakoś zrozumieć Rosję.

Marta GÓRSKA

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe