50 lecie nowogardzkiego oddziału PZERiI

  • 27.10.2019, 11:55
  • str
50 lecie nowogardzkiego oddziału PZERiI
W czwartek, 24 października w Nowogardzkim Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie pięćdziesięciu lat działania nowogardzkiego oddziału PZERiI.

Przybyłych na uroczystość gości przywitała prezes nowogardzkiego oddziału PZERiI, Renata Stasiak. Była też okazja do chwili wspomnień o początkach i rozwoju nowogardzkiego oddziału Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów a panie Mirosława Adamczyk i Maria Górecka przedstawiły prezentację ilustrującą 50 lat działania oddziału

Jak zwykle w takich sytuacjach oprócz podsumowań była też okazja do wręczenia odznaczeń, wyróżnień, podziękowań, gratulacje oraz kwiatów i upominków.

Artystycznym podsumowaniem uroczystości był występ dziecięcego zespołu folklorystycznego z NDK i zespołu złożonego z seniorów i członków związku.

str

Zdjęcia (21)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe