Ozdobne drzewa posadzone w Karsku

  • 26.10.2019, 10:16
  • Stanisław Razmus
Ozdobne drzewa posadzone w Karsku
Kilka miesięcy temu burmistrz Robert Czapla, zainicjował w gminie Nowogard akcję „Sadzimy drzewa”. Inicjatywa spotkała się z aktywną reakcją mieszkańców, zainteresowanych zarówno upiększaniem swojego otoczenia poprzez zagospodarowania terenów zielonych i otoczenia budynków jak i dbałością o czyste powietrze.

Już w pierwszych dniach akcji na terenie Nowogardu posadzono kilkadziesiąt drzew, na ogół gatunków ozdobnych i dobranych w zgodzie z lokalnymi warunkami.

Szybko też się okazało, że o posadzenie drzew zabiegają nie tylko mieszkańcy Nowogardu ale też terenów wiejskich. I tak 25 października na wniosek społeczności Karska posadzono w tej miejscowości obok siłowni pod chmurką z aktywnym udziałem burmistrza Roberta Czapli tuje i drzewka wiśni ozdobnej. Jest to kolejne sołectwo, które wzięło udział a akcji sadzenia drzew a sama akcja cieszy się sporym zainteresowaniem, często sami mieszkańcy aktywnie włączają się do akcji

Stanisław Razmus

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe