Zapraszamy na Forum Turystyczne - Gryfice, 15-16 listopada 2019 r.

  • 13.11.2019, 09:09
  • Stowarzyszenie z Pomysłem
Zapraszamy na Forum Turystyczne - Gryfice, 15-16 listopada 2019 r.
W najbliższy piątek i sobotę (15 i 16 listopada), od godziny 10.00, zapraszamy do Centrum Rozrywki Rodzinnej KAPITOL w Gryficach na spotkanie, którego tematem przewodnim będą atrakcje turystyczne na terenie powiatu gryfickiego.

Zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń, gospodarstw agroturystycznych, osoby i firmy działające w branży turystycznej. Zapraszamy również tych z Was, którzy dopiero mają zamiar zacząć swoją turystyczną przygodę.

 

Jeździcie rowerami, pływacie kajakami, uprawiacie turystykę konną, pieszą?

Prowadzicie ciekawą działalność, znacie ciekawe miejsca i historie?

Przyjdźcie i podzielcie się z nami swoją wiedzą i historiami, czekamy właśnie na Was. Wspólnie, przy dobrej kawie, możemy przygotować coś, co pozwoli odkryć miejsca piękne i dotąd nieodkryte.

 

Czekamy właśnie na Was!

Zapraszamy!

 

Stowarzyszenie Z Pomysłem

 

Projekt „Z Pomysłem na 3 sektor w turystyce” finansowany jest z programu „Społecznik na lata 2019-2021 -Program Marszałkowski”

#PomorzeZachodnie #KARRSA #społecznik #ProgramSpołecznik

Stowarzyszenie z Pomysłem

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe