NEWSLETTER

  • 12.11.2019, 13:08
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Lubiła tańczyć… zabrzmiało z głośników, gdy na scenę w Lulu Club wyszli zawodnicy Pogoni Szczecin. Nie śpiewali bez powodu. W środę, jak co roku, odbyła się impreza charytatywna „Głosy dla Hospicjum” na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. W kalendarzu Portowców ten event jest już stałym elementem.

https://biznes.pogonszczecin.pl/pogon-zaspiewala-dla-hospicjum-tv/

 

Wrześniowy raport PRESS-SERVICE Monitoring Mediów przynosi bardzo interesujące dane. W rankingu medialności polskich klubów sportowych zwycięzcą została Legia Warszawa. Tuż za nimi uplasowały się Śląsk Wrocław i Wisła Kraków. Szczecińska Pogoń zajęła siódme miejsce.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pisza-o-naszych-medialnosc/

 

Nieuchronność śmierci jest kwestią o której trudno nam się rozmawia. Omijamy szerokim łukiem ostateczny koniec, ponieważ zawsze wiąże się on z jakimś rodzajem straty. Czy można żyć ze świadomością wyrwy, która powstanie, gdy przyjdzie nam się z kimś pożegnać lub gdy jest to już bliskie? Odpowiedź zazwyczaj przychodzi wraz z poznaniem diagnozy. Żal, rozgoryczenie czy poczucie niesprawiedliwości to naturalne procesy. Przychodzi jednak ten moment, kiedy trzeba zmierzyć się z tym wyzwaniem. Nie jesteśmy w tym jednak sami. Dla hospicjów to stały aspekt codzienności. Nie są one miejscem, gdzie prowadzona jest diagnostyka lub ocena postępu choroby. Zajmują się raczej kontrolowaniem objawów somatycznych i psychicznych. Przede wszystkim jednak podają pomocną dłoń i próbują oswoić śmierć.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/nie-jestes-z-tym-sam/

 

Wpływy z praw marketingowych i sponsorskich wzrosły, z 49,9 do 65,22 mln, czyli o ponad 30 procent. Jednocześnie PZPN zanotował również wzrost przychodów ze sprzedaży praw medialnych. Związek przedłużył umowy z Grupą Lotos, 99rent, Ustronianką, Oshee, Fakro i kilkoma innymi podmiotami.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pzpn-na-plus/

 

W związku ze zmniejszeniem okresu przechowywania aktów osobowych pracowników oraz ich elektronizacją ten czas został skrócony z 50 do 10 lat. Ta zasada nie obowiązuje jednak wszystkich – tu istotną rolę odgrywa data nawiązania stosunku pracy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/akta-osobowe-jak-je-przechowywac/

 

Jednym z kluczy do osiągnięcia sukcesu w biznesie jest nieszablonowość i innowacyjność pomysłu. Granica pomiędzy śmiesznością i bezużytecznością, a czymś naprawdę kreatywnym jest jednak cienka. Mimo to stwierdzenie, że wygrywają ci, którzy mają w sobie odwagę, by proponować coś nowego, jest słuszna. Najlepszym dowodem są przykłady poniżej.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/nietypowo-biznesowo/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe