ślubowanie we wtorek

  • 11.11.2019, 18:02
  • Źródło: Media Napieralski
ślubowanie we wtorek
Grzegorz Napieralski w Sejmie po 4 latach pracy w Senacie

Wtorek to ostatni dzień pracy w Senacie RP dla Grzegorza Napieralskiego. W tej kadencji był wiceprzewodniczącym Zespołu Parlamentarnego Pomorza Zachodniego, szefem zespołu parlamentarnego Polska - Wietnam i brał udział w pracach komisji senackich ds. gospodarki oraz praw człowieka. To z inicjatywy zespołu parlamentarnego był poruszany temat sytuacji szpitali w powiatach Województwa Zachodniopomorskiego czy wykluczenie transportowe regionu w relacjach ze stolicą Polski. Grzegorz Napieralski jako senator posiadał filię biura w Dębnie w Powiecie Myśliborskim. Nowym senatorem za Grzegorza Napieralskiego będzie działaczka Platformy Obywatelskiej z Goleniowa Magda Kochan. Wygrała ona wybory z Edwardem Kosmalą z PiS, który wybory do Senatu przegrał po raz drugi. Grzegorz Napieralski z 4 wynikiem na liście Koalicji Obywatelskiej wraca do Sejmu RP.

 

- Jako poseł po pierwsze planuję otworzyć swoje biura w Gryfinie, Świnoujściu, Dębnie, Łobzie i Stargardzie. Rozmowy nad kolejnymi lokalizacjami trwają. Po drugie moja aktywność z racji wykonywania mandatu posła będzie większa też w Szczecinie i Policach. Tematy, które wraz z moimi współpracownikami, będę się zajmował to sytuacja szpitali powiatowych w regionie, dofinansowanie oświaty oraz rynek pracy. Dalej będę aktywnie działał na rzecz promocji Pomorza Zachodniego, tak jak miało to miejsce do tej pory. Będę zapraszał ambasadorów innych krajów do Szczecina, jak do tej pory między innymi z Wietnamu. Dalej będę wspierał budowę drogi s 10 od Stargardu przez Suchań do Wałcza i Warszawy - mówi poseł elekt Grzegorz Napieralski.

 

W ostatnich wyborach do Sejmu Grzegorz Napieralski uzyskał blisko jedenaście tysięcy głosów.

 

 

Na zdjęciu: Grzegorz Napieralski w Szczecinie z liderką Inicjatyw Polskiej Barbarą Nowacką.

Fot.: Jolanta Pliszka

Źródło: Media Napieralski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe