Woda źródłem życia…

  • 08.11.2019, 23:55
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie
Woda źródłem życia…
W poniedziałkowe popołudnie, w nowogardzkiej bibliotece, o źródle życia – wodzie- swój wykład wygłosiła Pani Adrianna Jankowska – dietetyk. Szczegółowo przedstawiła znaczenie wody w naszym życiu. Swoją ogromną wiedzą zaprezentowała sposoby oraz częstotliwość uzupełniania płynów.

Warto też podkreślić, że ten codzienny płyn ma wpływ na naszą dietę, funkcjonowanie organizmu oraz odporność. Publiczność bardzo zainteresowana tematem zadawała mnóstwo pytań. Odpowiedziom również nie było końca J

Był to pierwszy temat z zaplanowanego cyklu spotkań diabetyków z dietetykiem. Następny z nich będzie poświęcony komponowaniu posiłków. Bardzo dziękujemy Pani Adriannie za cenne porady oraz interesujący wykład, a także za czytelnie przedstawioną wiedzę. Do zobaczenia na następnym spotkaniu!

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe