MBP Nowogard: Spotkanie z Łukaszem Orbitowskim

  • 04.11.2019, 09:42
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie
MBP Nowogard: Spotkanie z Łukaszem Orbitowskim
31 października gościliśmy w murach naszej biblioteki pisarza – Łukasza Orbitowskiego. W 2016 roku został laureatem Paszportu „Polityki”, otrzymał nominację do nagrody Nike oraz do Nagrody Literackiej Gdynia za powieść „Inna dusza”.

Pan Łukasz spotkał się z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego. Wspólnie z moderatorką spotkania – Panią Iloną Kowal podjęli dyskusję o pozycjach literackich pisarza. Temat jego młodości oraz rozwijania twórczości pisarskiej był bardzo interesujący dla młodzieży. Autor bardzo dobrze porozumiewał się ze słuchaczami, padały interesujące pytania od publiczności.

Dziękujemy Pani moderator za poprowadzenie spotkania a także Pani Annie Sikorskiej oraz młodzieży za aktywne uczestnictwo w spotkaniu autorskim.

Katarzyna Rasowska

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe