NEWSLETTER

  • 04.11.2019, 12:23
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
To wyjątkowy event na mapie Szczecina. Jego siłą jest możliwość integracji przedsiębiorców reprezentujących wiele przeróżnych branż, ewentualność zawarcia lub rozwinięcia nowych relacji biznesowych, a także terminowość i regularność, które sprawiają, że biznesowe działania są stałe i powtarzalne. Twój los leży w trafnych decyzjach, a jedną z nich jest udział w wydarzeniach, które niosą za sobą szeropłaszczyznowy zysk!

https://biznes.pogonszczecin.pl/koniec-roku-to-poczatek-nowych-wyzwan/

 

Tym razem mamy dla was wyjątkową propozycję. Kolejna edycja śniadania biznesowego zostanie poprzedzona dodatkowym eventem w postaci zamkniętego spotkania, na które wstęp mają wyłącznie nasi partnerzy. Chcesz zakończyć rok udanie? 19 listopada zapraszamy na granatowo-bordowy pokład!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/elitarne-szusowanie/

 

Co leży w obrębie kompetencji firmy?

Kontener Serwis zajmuje się wynajmem, sprzedażą, transportem i montażem kontenerów. Kompleksowo zajmujemy się więc wszystkim tym, co się z nimi wiąże. Tworzymy tymczasowe pomieszczenia i zaplecza, a w przypadku Pogoni może to być szatnia, biuro, WC, prysznice, a także stołówki. Wszystko składamy z modułów i dostarczamy do klientów, by w pełni komfortowo mogli korzystać z oferowanych kontenerów.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/to-branza-ktora-zawsze-bedzie-cieszyla-sie-powodzeniem/

 

Podczas tych spotkań u młodych zawodników zostały wykonane pełne bilanse zdrowotne. Specjaliści zdiagnozowali aparaty ruchu z zastosowaniem czujników sensomotorycznych oraz wykonali badania spirometryczne oraz EKG z oceną ryzyka nagłej śmierci sercowej. Dodatkowo zawodnicy zostali poddani ocenie podologicznej wraz z oceną zmian skórnych w obrębie kończyn dolnych. Wszystkie zrealizowane działania medyczne zostaną zebrane w podsumowanie w formie bilansu medycznego zawodników. Następnie poszczególne wyniki zostaną umówione ze szkoleniowcami Portowców. Głównym celem tych działań jest zwrócenie uwagi na to, jakie problemy występują u zawodników uprawiających piłkę nożną oraz mają prowadzić do określenia prawidłowej profilaktyki młodych osób, które są aktywne fizycznie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/bo-zdrowie-jest-najwazniejsze/

 

Wzorem poprzednich lat Fundacja Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych zaprosiła do wokalnych zmagań reprezentantów drużyn sportowych z regionu. W tym roku będą to m.in.: MKS Olimpia Szczecin, Chemik Police, King Wilki Morskie Szczecin, PGE Spójnia Stargard, a także Ogniwo Piratesports Szczecin. Wśród uczestników tradycyjnie znajdzie się również Pogoń Szczecin, która w takich sytuacjach nie zwykła postępować inaczej. Sportowcy łączą swoje siły, by w doborowym towarzystwie i przy rewelacyjnej atmosferze czynić dobro. A ono promieniuje i zatacza kręgi!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zaspiewamy-dla-hospicjum/

 

Dobry to był październik, nie zapomnimy go nigdy! W ciągu tego okresu dużo działo się na naszej stronie biznesowej. Nie zawsze miałeś czasu do nas zaglądać? Ominąłeś niektóre materiały? Nic straconego, spieszymy z pomocą!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/4458-2/

 

Kwestia konkurencji po ustaniu stosunku pracy z daną firmą może być zastosowana tylko w przypadku, kiedy pracobiorca ma wyjątkowo ważne informacje, których ujawnienie wiązałoby się ze szkodą pracodawcy. W innej sytuacji klauzula konkurencyjności nie powinna być używana.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zakaz-konkurencji-po-ustaniu-stosunku-pracy/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe