OTRZĘSINY 2019, CZYLI ZABAWA TANECZNA DLA MŁODZIEŻY Z OKAZJI POWROTU DO SZKOŁY W REGA ARENIE

  • 03.11.2019, 13:43
  • MGOKiS Płoty
OTRZĘSINY 2019, CZYLI ZABAWA TANECZNA DLA MŁODZIEŻY  Z OKAZJI POWROTU DO SZKOŁY W REGA ARENIE
W dniu 5 października 2019 r. w Hali Rega Arena w Płotach odbyła się zabawa taneczna przygotowana dla lokalnej młodzieży pn. Otrzęsiny 2019 z okazji powrotu do szkoły. Wydarzenie miało na celu zintegrowanie młodzieży po wakacjach i oswoić ich nadchodzącymi szkolnymi wyzwaniami w sposób rozrywkowy.

Podczas imprezy, poza samą zabawą taneczną do godzin wieczornych, były realizowane różnego rodzaju konkursy o nieco nietypowym charakterze. Uczestnicy brali udział w takich konkurencjach jak: karmienie kisielem (para zawodników musiała z zawiązanymi oczami karmić siebie wzajemnie tą słodką przekąską); tajemnicze napoje (zawodnik musiał wypić z trzech kubeczków różne napoje, w których znajdowały się m.in. sok z kiszonej kapusty) czy koci smakołyk (zawodnicy musieli wypić mleko z miseczki w taki sposób, aby nie dotknąć twarzą bitej śmietany znajdującej się na brzegu tych miseczek, dla smaku – mleko dodatkowo było słone ? ). Każda osoba, która podeszła do konkurencji otrzymała niewielką nagrodę.

Podczas zabawy także odbyła się loteriada, gdzie na podstawie przypisanych uczestnikom odpowiednich numerków, były losowane nagrody w tym m.in. nieodpłatny udział w wycieczce do Szczecina realizowanej przez MGOKiS w Płotach do Labiryntu Laser Tag. Zabawa z pewnością cieszyła się zainteresowanie wśród młodzieży, ponieważ uczestniczyło w niej ponad 100 osób, co bardzo zadowala organizatorów. Wydarzenie było częścią trwającego do końca listopada Projektu Jesień 2019 realizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Płotach.

MGOKiS Płoty

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe