PROJEKT JESIEŃ 2019, CZYLI WYCIECZKA DO LABIRYNTU LASER TAG W SZCZECINIE

  • 22.10.2019, 13:36
  • MGOKiS Płoty
PROJEKT JESIEŃ 2019, CZYLI WYCIECZKA DO LABIRYNTU LASER TAG W SZCZECINIE
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Płotach jest w trakcie realizacji Projektu Jesień 2019, które charakteryzuje się szeregiem organizowanych wydarzeń dla dzieci i młodzieży w okresie jesiennym. Do tej pory odbyły się dwa wydarzenia, tj. Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Dyrektora MGOKiS w Płotach oraz Otrzęsiny 2019 (z okazji powrotu do szkoły).

W ostatnim czasie natomiast, dokładnie 19 października 2019 r., odbyło się trzecie już wydarzenie w ramach tego projektu, czyli Wycieczka do Labiryntu Laser Tag w Szczecinie. Uczestnicy spędzili czas na laserowym paint-ballu, dodatkowo wzięli udział w odkrywaniu zagadek w tzw. pokoju zagadek. Uwieńczeniem tej eskapady był seans filmowy w kinie Helios.

Dla MGOKiSu ten wyjazd był eksperymentalny, ponieważ nigdy nie zabierano młodzieży w to miejsce (Labirynt Laser Tag), jednak odzew odbiorców był bardzo pozytywny, dlatego też MGOKiS planuje w przyszłości powrócić do tego miejsca z młodzieżą.

MGOKiS Płoty

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe