NEWSLETTER

  • 29.10.2019, 00:24
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Wiem, że wasza obecność na śniadaniu biznesowym nie była przypadkowa.

Od 28 do 30 października będziemy przeprowadzać specjalistyczne badania 20 zawodników z grup juniorskich Pogoni Szczecin. To reprezentanci roczników 2007-2010. Podczas nich zrobimy pełne bilanse – sprawdzimy aparaty ruchu z zastosowaniem czujników sensomotorycznych oraz wykonamy spirometrię EKG z oceną ryzyka nagłej śmierci sercowej. To wszystko zbierzemy w podsumowanie bilansowe i spotkamy się z trenerami Dumy Pomorza, aby omówić rezultaty. Mamy zamiar zwrócić baczną uwagę na to, jakie problemy występują u zawodników uprawiających taką aktywność, jak piłka nożna.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/chcemy-pomoc-mlodszym-pilkarzom/

 

Czym wasza firma wyróżnia się na tle konkurencji?

To co nas wyróżnia, to dobre pojmowanie biznesu, który prowadzi klient. Mamy wspaniałych analityków zajmujących się zarówno tymi mniejszymi, jak i większymi klientami. Nie trzeba dwa razy im powtarzać, co mają wykonać. To profesjonaliści. Często zdarzają się sytuacje, że przychodzi do nas klient, który nie ma dokładnej specyfikacji i swoje potrzeby zawiera w kilku zdaniach. Z racji doświadczenia i dużej wiedzy jesteśmy na tej podstawie stworzyć podstawowy koncept, który już na etapie przedstawienia go klientowi może być rozbudowywany pod konkretniejsze oczekiwania. Wielu z nas ma doświadczenie w przeróżnych branżach, dlatego też często dobrze znamy ten konkretny biznes klienta „od kuchni” i nie mamy problemu z dostosowaniem się pod wymagania. Wiedząc, jak wyglądają wewnętrzne procesy jesteśmy w stanie szybko porozumieć się z klientem i zrealizować zlecenie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/dobrze-czujemy-rynek/

 

Sukces oparty jest na tym, że Kluby Biznesu pomagają usprawnić działania biznesowe, a także rozszerzyć osobistą sieć networkingową. Czym więcej przedsiębiorców działa w obrębie klubu, tym wzrasta jego atrakcyjność, gdyż konkretne działania przedsiębiorcze napędzają kolejne. To jednocześnie element tworzenia przestrzeni do budowania relacji towarzyskich, które nierozerwalnie związane są z wypracowywaniem większej liczby zleceń zawodowych.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/partnerskie-kluby-biznesu/

 

– Lata 2016-19 to potężne inwestycje w infrastrukturę sportową. Łącznie dofinansujemy ponad 6000 obiektów, przeznaczając na ten cel ok. 2,3 mld zł. Wsparliśmy już między innymi budowę blisko 3000 Otwartych Stref Aktywności oraz budowę bądź modernizację ponad 60 krytych pływalni, blisko 540 hal sportowych i przyszkolnych sal gimnastycznych, prawie 520 obiektów lekkoatletycznych w tym 117 stadionów, 384 boisk piłkarskich i blisko 750 wielofunkcyjnych. Dziś ruszamy z kolejnym ważnym projektem – zadaszeń boisk piłkarskich – mówił Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wyrownujemy-szanse/

 

W 2018 r. w Polsce działały 14 772 kluby sportowe. To mniej o 0,6 % niż w roku 2016 roku. Najwięcej z nich było w województwie śląskim (10,4%), mazowieckim (10,3%), wielkopolskim (9,8%) oraz małopolskim (9,5%). Najmniej było nich w województwach: świętokrzyskim (2,3%), podlaskim (3,1%) i lubuskim (3,3%).

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pilka-nozna-nadal-kroluje/

 

Zmiana została zapisana w ustawie z 19 lipca tego roku. Wnosi ona fakt, iż do składników wynagrodzenia, które nie są uwzględniane przy obliczaniu wynagrodzenia pracownika i które nie mogą być niższe niż kwota minimalnego wynagrodzenia, nie będzie zaliczany dodatek stażowy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zmiany-w-minimalnych/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe