NEWSLETTER

  • 22.10.2019, 12:10
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
– Takie spotkanie to świetna inicjatywa. Podobało nam się w poprzednim roku, więc dzisiaj jesteśmy kolejny raz. Uważamy, że to superpomysł i warto tutaj przychodzić regularnie. Jesteśmy z firmy PGMW, zajmujemy się szeroko rozumianym bezpieczeństwem i usprawnianiem procesów w firmach. Widzimy potencjał w budowie stadionu, tak i również zauważamy go przy współpracy z Pogonią Szczecin i partnerami klubu. Chcemy im pomóc i razem się rozwijać. Lubimy to miejsce i ludzi, którzy tu pracują. Wykorzystamy to jako platformę do możliwości znalezienia potencjalnych partnerów do biznesu i wspólnych działań w tej sferze – mówił Mariusz Wolski z PGMW.

https://biznes.pogonszczecin.pl/jesienna-moc-biznesu/

 

Najpierw był Polbit Pogoń Szczecin E-SPORT, teraz jednak jesteście piratesports. Dlaczego?

Na początku działaliśmy intuicyjnie, a więc przyszliśmy do Pogoni, sądząc że łączenie nazw będzie najlepszym możliwym rozwiązaniem. Kiedy jednak doszło do planowania działań marketingowych, to stwierdziliśmy, że może jednak niekoniecznie. Światowe przykłady z tej branży wskazują, że raczej jest tak, że dwie firmy są razem utożsamiane, ale nazwy są inne. Chcemy pójść tą drogą. Tak by piratesports było kojarzone z Pogonią, ale jednocześnie mieć większe możliwości wybicia się w świat jako właśnie piraci.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/esport-przenika-sie-z-rzeczywistoscia/

 

Bez ochotników i ich zaangażowania prowadzenie tej działalności byłoby niezwykle trudne. Wolontariusze hospicjum mają różna zainteresowania, wykształcenie, miejsca pełnienie obowiązków zawodowych i sposoby bycia. To nie jest w żaden sposób ważne. Istotna jest prawdziwa chęć pomocy. Zdobądź cenne doświadczenie, otwórz się na innych ludzi, przekrocz wewnętrzne limity i doświadcz całym sobą, że niemożliwe nie istnieje.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/dobro-dobrem-wspomoz-film/

 

W tym roku odbyła się 10. edycja imprezy charytatywnej „Gwiazdy dla Hospicjum!„. Podczas meczu siatkówki można było wylicytować upominki przekazane przez sportowców. Całość zebranych środków została przekazana na pomoc małym podopiecznym szczecińskiego hospicjum. Pogoń Szczecin i Portowcy Stars tradycyjnie ofiarowali na aukcje internetowe rzeczy związane z granatowo-bordowymi barwami. Tym razem była to koszulka meczowa z podpisami zawodników, piłka z autografami oraz klubowy szalik. Nasi pracownicy uczestniczą i wspomagają swoją aktywnością również Szczeciński Festiwal Biegowy, czyli imprezę towarzyszącą meczowi „Gwiazdy dla Hospicjum”. Charytatywny bieg pozwala włączyć się do akcji tym, którzy w siatkówkę nie grają. Wszystkie dochody wynikające z opłat startowych, licytacji itp. są w całości przekazywane na potrzeby Hospicjum.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/my-rowniez-jestesmy-razem-z-wami/

 

Największy odsetek pracobiorców w Polsce zarabia od 2001 zł do 3000 zł netto – 34%. 19% otrzymuje do 2000 zł netto. Taki sam procent osób otrzymuje od 3001 zł do 4000 zł. 9% dostaje od 4001 zł do 5000 zł netto. 6% wskazało od 5001 zł do 7500 zł netto. Zaledwie 1% otrzymuje od 7501 zł do 10000 zł oraz powyżej 10000 zł na rękę.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/rynek-pracy-do-poprawki/

 

Zasiłek pielęgnacyjny jest świadczeniem przyznawanym w celu częściowego pokrycia wydatków wynikających z konieczności zapewnienia opieki i pomocy innej osoby w związku z niezdolnością do samodzielnej egzystencji.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/dodatek-coraz-wyzszy/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe