Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych w ZS im. Czesława Miłosza w Gryficach

  • 17.10.2019, 15:25
  • ZSP im Miłosza
Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych w ZS im. Czesława Miłosza  w Gryficach
Dnia 15 października 2019 r. w Zespole Szkół im. Czesława Miłosza w Gryficach, w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych, odbyły się warsztaty zawodoznawcze i „Dzień otwartych drzwi” dla uczniów klas VIII szkół podstawowych. Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych to inicjatywa Komisji Europejskiej mająca na celu zwiększenie atrakcyjności kształcenia i szkolenia zawodowego. W spotkaniu pod hasłem „Odkryj Swój Talent” udział wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Mechowie oraz Top Link w Gryficach.

Program warsztatów turystycznych, które odbyły się w Bibliotece Miejskiej w Gryficach obejmował m.in. prezentację na temat  turystyki,   quizy:  „Podróże Polaków”, „Rozpoznawanie walorów turystycznych”,  „Rozpoznawanie  smaków świata” oraz  konkurs plastyczny „Kreatywny turysta”.

Warsztaty zawodoznawcze  poszerzyły zainteresowania uczniów  oraz dostarczyły wiele wrażeń.  Za udział szkoły otrzymały dyplomy uznania oraz drobne upominki.  Warsztaty turystyczne zorganizowały: Teresa Wyrwińska-Kowalska oraz Anna Cicha.

ZSP im Miłosza

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
scr888 live
scr888 live 19.10.2019, 17:55
Hello! I could hhave sworn I've been to this ite before but after reading through some of the post I realizdd it's
new to me. Anyhow, I'm definitely delighted I found it and I'll be bookmarking
and checking back often! https://win88.today/

Pozostałe