NEWSLETTER

  • 15.10.2019, 14:35
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
– Czytając wpisy użytkowników, nagle natrafiłem na wiadomość chłopaka, który zachęcał do wykonania granatowo-bordowego wzoru na wózku młodego kibica. Szybko przejrzałem jego profil i stwierdziłem, że wspaniale byłoby mu pomóc. W życiu trzeba też kierować się sercem, więc uznaliśmy, że wykażemy się inicjatywą i oprócz pracy nad autem głównego zwycięzcy, wspomożemy i tę sprawę – mówił Paweł Kwaśniewski, współwłaściciel APImprove.

https://biznes.pogonszczecin.pl/pogon-to-cale-jego-zycie/

 

Kilka dni temu w Sri Lance zaakceptowali esport jak oficjalny sport. Czy u nas też się tego kiedyś doczekamy?
Jestem pewny, że to nastąpi. Spójrzmy na podejście Zbigniewa Bońka, prezesa PZPN. Kilka lat temu mało pochlebnie wyrażał się o esporcie. Obecnie powołuje esportową reprezentację kraju, która zagra w FIFĘ na mistrzostwach świata i Europy. Wiele się więc zmieniło. Na pewno w końcu pojawi się duży nacisk na to, by wprowadzić tę dyscyplinę do oficjalnych rozgrywek. To już nie jest pytanie czy tak się stanie, lecz kiedy. To sport przyszłości. Nie wyobrażam sobie zresztą, by było inaczej, ponieważ do tej rywalizacji zawodnicy przygotowują się długimi godzinami, mając regularne treningi, wiele wyrzeczeń za sobą i rywalizując z olbrzymią liczbą innych graczy. Proszę sobie wyobrazić, że drużyna, którą gościliśmy, notabene mocno wspiera ich Neymar, przylecieli do nas z doświadczonym psychologiem. Rozmowy grupowe i indywidualne z nim to norma i element ich zawodowej codzienności. Esport trzeba traktować poważnie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/esport-trzeba-traktowac-powaznie/

 

Klauzula poufności jest wprowadzana, by informacje o tym stanowiły dane o wartości gospodarczej dla firmy. Sam pracodawca jest administratorem danych w myśl ustawy o ochronie danych osobowych. Ujawnianie danych osobowych pracownika wiąże się z odpowiedzialnością karną. Przewinienie może oznaczać karę ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/kontrowersje-wokol-tajemnicy/

 

Globalna wartość rynku sportowego na świecie wyniosła w 2018 roku 488,5 mld USD. Przewiduje się, że w 2022 roku ta liczba zostanie jeszcze bardziej wywindowana, osiągając pułap 614,1 mld USD. Co zrozumiałe, o innych kwotach możemy mówić w kontekście samej Polski. Za 2018 rok osiągnęliśmy 9,63 mld PLN.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/polski-rynek-wart-10-mld/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe