Gryfice: Obchody Dnia Seniora

  • 10.10.2019, 18:57
  • str
Gryfice: Obchody Dnia Seniora
We wtorek 8 października w Hali Widowiskowo-Sportowej Gryf Arena w Gryficach odbyły się uroczyste obchody Dnia Seniora. Społeczność seniorów zrzeszonych w gryfickiej organizacji Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów to już ponad 900 osób. Organizacją spotkania podobnie jak w ubiegłych latach zajęła się perfekcyjnie Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Gryficach Marzena Pelc wraz z ze swoimi pracownikami wspieranymi przez młodzież z LO im. Bolesław Chrobrego w Gryficach.

Wydarzenie to, przede wszystkim doskonała okazją do wyrażenia głębokiej wdzięczności i szacunku dla naszych seniorów. Artystycznym wstępem do uroczystości był występ grup tancerzy ze szkoły TOP TOYS odnoszących już spektakularne sukcesy zarówno na arenach krajowych i zagranicznych. wśród przybyłych licznie gości znaleźli się m.in. Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskie Jarosław Rzepa, Radny Województwa Zachodniopomorskiego Artur Łącki, Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz, Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak, pisarka Dorota Schrammek, a także Burmistrz Gminy Gryfice Andrzej Szczygieł oraz liczne grono samorządowców i przedstawicieli organizacji i instytucji społecznych. W skierowanych do seniorów wystąpieniach składali seniorom wyrazy uznania i najserdeczniejsze życzenia długiego, aktywnego życia. Szczególne wyrazy uznania i podziękowania trafiły na ręce Przewodniczącej PZERII w Gryficach Teresie Szymańskiej za wieloletnią działalność na rzecz koła. Upominki i wiązanki kwiatów trafiły też do rąk długoletnich zasłużonych członków koła oraz jubilatów którzy ukończyli 80. i 90. rok życia.

Specjalną atrakcję na tegorocznej imprezie sprawił Radny Sejmiku Artur Łącki w postaci darmowej „foto budki” w której każdy mógł sobie zrobić pamiątkową fotografię.

Po przerwie na obiad specjalnie na tę okazję przygotowany program artystyczny przygotowali pracownicy Domu Pomocy Społecznej. Zwieńczeniem imprezy stała się tradycyjnie zabawa taneczna i nie można nie było zauważyć, że naszym seniorom wigoru jeszcze nie brakuje.

str

Zdjęcia (94)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe