Jarosław Rzepa - „Dotrzymuję słowa”

  • 08.10.2019, 18:23 (aktualizacja 11.10.2019, 18:31)
  • str
Jarosław Rzepa - „Dotrzymuję słowa” Jarosław Rzepa - dożynki w Wytoku
Zdecydował się pan ubiegać o mandat posła do Sejmu RP – zadam najprostsze pytanie, dlaczego mamy na pana głosować. Robi pan naprawdę wiele dobrego – szczególnie dla społeczności i samorządów lokalnych, jest pan chyba najbardziej rozpoznawalnym przedstawicielem samorządu wojewódzkiego wśród naszych mieszkańców i może szkoda „pozbyć” się takiego człowieka z Urzędu Marszałkowskiego.

Sugerujecie państwo, że najlepiej by było abym został tutaj a nie poszedł tam – bo nie wiadomo kto po mnie przyjdzie. Ja powiem tak, przed kilkoma laty, kiedy po raz pierwszy startowałem do sejmiku z okręgu – ktoś powiedział, nie głosujcie na „spadochroniarza” ze Szczecina.

Szanowni Państwo, jeżeli mnie wybierzecie, ja udowodnię, że nie ważne gdzie kto mieszka – czy w Szczecinie, Gryficach, czy Trzebiatowie. Jeśli się identyfikuje ze swoimi wyborcami, ze swoim terenem to udowodni to pracą. Dzisiaj myślę, że nikt już o tym nie dyskutuje i się z tego bardzo cieszę. Natomiast uważam, że w Warszawie potrzebni są ludzie którzy mają pewne doświadczenie – tak jak ja – samorządowe, którzy znają region, którzy wiedzą jak walczyć o ten region. Bo tak naprawdę jak ktoś nasze województwo w Warszawie musi reprezentować, a ja jestem człowiekiem który nie zapomina o swoich korzeniach i jeżeli ludzie obdarzą mnie swoim zaufaniem to ja obiecuję, że o Gryficach i powiecie gryfickim nie zapomnę bo to byłoby dlamnie coś zupełnie nienormalnego, a na pewno będzie tak, że biuro poselskie, pewnie niejedno, w powiecie otworzę, bo cały czas będę chciał rozmawiać z mieszkańcami, po to żeby później rozmawiać z samorządowcami lub przedstawiać te problemy w Warszawie z trybuny sejmowej lub w ministerstwach do których być może będę niejednokrotnie zaglądał. Bo takim jestem człowiekiem, dzisiaj samorządowcem z krwi i kości, a być może za chwilę reprezentantem samorządu w Warszawie.

Moje wyborcze hasło to „Dotrzymuję słowa” – jeżeli mówię, to realizuję, niekoniecznie jutro, ale na pewno to się stanie. Radny Zygmunt Dziewguć wiele lat mówił o obwodnicy, razem, myślę, zrobimy to w najbliższym czasie, tak samo jeśli chodzi o szpital, o drogi. Dzisiaj powiat gryficki to jest największy plac budowy w naszym województwie i myślę, że gdyby inne powiaty tak naprawdę się zainteresowały i widziały jaki poziom inwestycji jest tutaj to pewnie z tego powodu nie byliby zadowoleni.

Myślę, że z poziomu Warszawy, jeśli zna się tutejsze problemy, można zawalczyć o jeszcze większe środki.

str

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe