Płoty: Wyprawki dla”pierwszaków

  • 11.10.2019, 16:15
  • str
Płoty: Wyprawki dla”pierwszaków
W czwartek, 10 października w Szkole Podstawowej w Wyszoborze odbyło się sympatyczne spotkanie. Wszyscy uczniowie z pierwszej klasy otrzymali z rąk burmistrza Radosława Mackiewicza wyprawki szkolne w postaci plecaka wraz zawartością.

Spotkanie w Wyszoborze kończy cykl podobnych spotkań we wszystkich szkołach podstawowych gminy Płoty. „Sprawcą” tej sympatycznej akcji jest  firma GAZ-SYSTEM która prowadzi inwestycje na terenie gminy Płoty i często w różny sposób wspiera imprezy kulturalne a szczególnie młodzież szkolną.

Kilka dni temu przedstawiciel firmy zwrócił się do burmistrza z zapytaniem, czy nie byłby zainteresowany wyprawkami szkolnymi dla pierwszoklasistów – odpowiedź mogła być tylko jedna – pełna aprobata burmistrza. W ten sposób do wszystkich 70 tegorocznych pierwszoklasistów trafiły komplety wyprawek.

str

Zdjęcia (25)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe