Jesteśmy za rozwojem Polski i Pomorza Zachodniego - przekonuje Grzegorz Napieralski

  • 09.10.2019, 22:49
  • Media Napieralski
Jesteśmy za rozwojem Polski i Pomorza Zachodniego - przekonuje Grzegorz Napieralski
Do wyborów 13.10 w niedzielę zostało kilka dni. Komitety wyborcze i kandydaci prześcigają się w pomysłach na przyciągniecie uwagi. Koalicja Obywatelska zorganizowała konferencję prasową z udziałem szefa partii Grzegorza Schetyny w Szczecinie.

- Jesteśmy za rozwojem Polski i Pomorza Zachodniego. Każdego dnia zabiegamy o środki na budowle historyczne, remonty dróg i walkę z wykluczeniem transportowym nie tylko małych miast ale regionu z Polską i Europą. Po naszych interwencjach rząd przyznaje dodatkowe środki dla szpitali - przekonuje Grzegorz Napieralski w tych wyborach statujący do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej z miejsca szóstego.

 

W Senacie RP, gdzie przez ostatnie 4 lata pracował Grzegorz Napieralski, chce pracować dla regionu Magdalena Kochan, znana parlamentarzystka z Goleniowa.

Media Napieralski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe