NEWSLETTER

  • 08.10.2019, 01:00
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Jesień nie tylko nam niestraszna, ale i wyzwala kolejną dawkę biznesowej kreatywności. Stąd też zapowiedź naszego spotkania. 16 października o godzinie 9:00 w sali GOLD VIP Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie odbędzie się następne z serii śniadań biznesowych. Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy, że będzie warto tu być!

https://biznes.pogonszczecin.pl/biznesowa-energia-w-portowych-barwach/

 

Tyle lat działalności i wielu zatrudnianych pracowników świadczy o tym, że byliście w stanie stworzyć firmę jako atrakcyjny pracodawca. 31 lat funkcjonowania, około 150 pracowników. Stąd też pytanie – na czym opiera się budowę pozytywnego wizerunku firmy?

Bronisław Kubel: Uważam, że praca u nas jest bardzo interesująca. Nie jest to zwykłe tłuczenie młotkiem i przykręcanie czegoś śrubokrętem, ale obsługa maszyn na wysokim poziomie. Na stanowiskach operatorów maszyny CNC są wyzwania praktycznie techniczno- inżynierskie. Sądzę, że dużo można się nauczyć i nabrać doświadczenia branżowego. Staramy się też zapewnić spokój i bezpieczeństwo pracy – zarówno pod względem organizacyjnym, jak i finansowym. To niezwykle istotne, aby głowa pracobiorcy była wolna od problemów i zmartwień.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/jestesmy-jak-doswiadczony-zeglarz/

 

Wrzesień był bardzo udanym czasem dla społeczności biznesowej Pogoni Szczecin. W tym czasie przedłużyliśmy współpracę z firmami CB S.A. i APImprove, a także rozpoczęliśmy kooperację z przedsiębiorstwem STr.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wspolnie-rosniemy-w-sile/

 

Wiemy już, że minimalne wynagrodzenie za pracę w 2020 roku wyniesie 2 600 zł. Oznacza to wzrost o 350 zł, czyli o 15,6 proc. w stosunku do 2019 roku. Minimalna stawka godzinowa w 2020 roku będzie wynosiła 17 zł. Obecnie jest to 14,70 zł. Ma to również znaczenie w odniesieniu do dodatku do pracy w nocy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/4247-2/

 

„Gramy razem” to kampania, której celem jest promocja rodzimych rozgrywek ligowych oraz wspólne kibicowanie na stadionie. Dedykowane spoty to wyraz wsparcia, jakiego udziela Ekstraklasie jej partner tytularny, czyli PKO Bank Polski.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pko-bank-polski-i-ekstraklasa-z-jedna-reklama/

 

Raport „Dyscypliny sportowe w mediach” został wykonany dla Press Service monitoring mediów” na zlecenie Business&More. Badanie opracowano na podstawie materiałów medialnych zebranych w latach 2014-2018.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/najpopularniejsi-w-2014-2018-roku/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe