Inauguracja Roku Kulturalno-Oświatowego w Gryfickim Domu Kultury

  • 04.10.2019, 23:55
  • str
Inauguracja Roku Kulturalno-Oświatowego w Gryfickim Domu Kultury
W sobotę, 28 września w Gryfickim Domu Kultury odbyła się uroczysta inauguracja kolejnego roku kulturalno-oświatowego. Wśród licznie przybyłych gości zauważyliśmy samorządowców gminy i powiatu z Burmistrzem Gryfic Andrzejem Szczygłem i Przewodniczącą Rady Powiatu Agnieszką Mackojć, przedstawicieli instytucji i organizacji społecznych z Albinem Kółeczko Wiceprezesem Związku Sybiraków, Krystyną Górską Prezes Koła Związku Kombatantów, Jarosławem Poteralskim Prodziekanem Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Gryficach, Agnieszką Jankowską dyrektor Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli, nie zabrakło uczestników zajęć i zespołów artystycznych w GDK, oraz oczywiście uczestników plenerów Artystycznych Spotkań Przyjaciół.

Po okolicznościowych wystąpieniach odbyło się symboliczne przecięcie wstęgi oraz dokonano otwarcia poplenerowych wystaw prac malarskich, ceramicznych, patchworkowych i fotograficznych, wykonanych podczas XX Artystycznych Spotkań Przyjaciół Gryfice – Rybokarty 2019 prezentowanych w w holu GDK i Muzeum Galerii Brama. Artystycznym akcentem inauguracji stał się koncert duetu JACKPOT Kasia Buja Kazuba i Maciek Kazuba.

str

Zdjęcia (41)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe