Światowy Dzień Turystyki w Zespole Szkół im. Czesława Miłosza w Gryficach

  • 03.10.2019, 22:50
  • ZSP im Miłosza
Światowy Dzień Turystyki w Zespole Szkół  im. Czesława Miłosza w Gryficach
Dnia 27 września 2019 r. w Bibliotece Miejskiej w Gryficach uczniowie klas kształcący się w zawodach turystycznych uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Turystyki.

Każdego 27 września  od 1979 r. decyzją Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO) dzień ten  jest świętem Turystki.

Program obchodów w „Miłoszu” obejmował: prezentację na temat trzydziestej edycji, która w tym roku obchodzona była w Ghanie, a także liczne konkursy i quizy dla uczniów tj. konkurs plastyczny pt. „Turysta oczami ucznia”,  rozpoznawanie przypraw i potraw  oraz quizy „Podróże Polaków” i „Rozpoznawanie walorów turystycznych na podstawie zdjęć”.

Drużynowe rywalizacje grup klasowych  zapewniły wiele wrażeń i  dobrą zabawę w dniu tego święta turystyki.  Na zakończenie każda klasa otrzymała dyplom uznania oraz małe upominki za aktywny udział.

Szczególne podziękowania należą się uczniom klas III TOT  i  IV TOT za  pomoc w przygotowaniu prac plastycznych  o tematyce turystycznej.

  Obchody zorganizowały: Anna Cicha i Teresa Wyrwińska-Kowalska nauczycielki przedmiotów zawodowych turystycznych

ZSP im Miłosza

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe