Rozpoczęli Nowy Rok Akademicki

  • 02.10.2019, 23:03
  • Ł.Sz.
Rozpoczęli Nowy Rok Akademicki
Ponad 100 słuchaczy przyszło na Inaugurację Roku Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gryfinie. Spotkania dla seniorów w tak licznym gronie są ważną formą aktywności.

Polityka senioralna od kilku lat nabiera coraz większego znaczenia. - Nie możemy tego tematu nie zauważać. To dzisiejszy seniorzy budowali Polskę, są oparciem dla młodych rodzin. Do 2015 roku były dobre programy Senior i Wigor. Teraz czas na ich kontynuację - przekonuje Grzegorz Napieralski senator RP i jednocześnie kandydat do Sejmu RP Koalicji Obywatelskiej z miejsca 6.

W spotkaniu wzięła udział Magdalena Kochan, która w październikowych wyborach startuje do Senatu RP. Magdalena Kochan w czasie pracy w Sejmie była liderką w tematach społecznych.

Ł.Sz.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe