Ma plan w Sejmie - Napieralski dla opieki zdrowotnej

  • 30.09.2019, 22:12
  • Biuro Grzegorza Napieralskiego
Ma plan w Sejmie - Napieralski dla opieki zdrowotnej
Realizacja programu Koalicji Obywatelskiej naprawi system służby zdrowia - deklarowali Grzegorz Napieralski i Maria Schneider.

- To jest nasza obietnica, którą tutaj dzisiaj przed państwem składamy - mówił Grzegorz Napieralski kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu RP z miejsca szóstego. - Bo bez zdrowych ludzi nie będzie zdrowego społeczeństwa - dodała Schneider.

 

Grzegorz Napieralski jako senator RP w bieżącej kadencji kilkukrotnie interweniował w sprawie szpitali w Województwie Zachodniopomorskim. Domagał się dyskusji na ten temat z wicepremier Beatą Szydło.

 

Po ostatniej konferencji prasowej w Stargardzie na temat sytuacji placówki w tym mieście zwołanej przez Grzegorza Napieralskiego NFZ ogłosił przekazanie dodatkowych pieniędzy na jej funkcjonowanie.

 

Na zdjęciu Grzegorz Napieralski kandydat do Sejmu RP z listy Koalicji Obywatelskiej na miejscu 6.

Biuro Grzegorza Napieralskiego

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe