PODWÓJNY SUKCES UCZNIÓW Z MOS W WANIOROWIE

  • 29.09.2019, 17:23
  • Barbara Lenarczyk
PODWÓJNY SUKCES UCZNIÓW Z MOS W WANIOROWIE
Dnia 25 września 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie wzięli udział w II Edycji Wojewódzkiego Turnieju „ Bezpieczna droga do szkoły”.

Celem  konkursu było podnoszenie świadomości i wiedzy na temat ruchu drogowego oraz bezpieczne poruszanie się po ulicy, przejściach dla pieszych, ścieżkach rowerowych. Konkurs podzielony był na dwa niezależne  etapy. Pierwszy etap polegał na wykonaniu indywidualnej pracy na temat „ Bezpieczna droga do szkoły”. W drugim etapie drużyna rozwiązywała test wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego   i udzielania pierwszej pomocy. Nasi uczniowie odnieśli podwójny sukces.  Joasia Jarmuł z klasy VII zajęła pierwsze miejsce w kategorii praca plastyczna.  Drużynowo również zajęliśmy pierwsze miejsce, o które   dzielnie walczyli: Nikola Wilman, Szymon Łuczak z kl. VIII, Adrian Fryda z kl. VII i Piotr Grzelak z kl. VI, którzy wykazali się ogromną wiedzą teoretyczną jak również praktyczną.

Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Barbara Lenarczyk

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe