Koło PZW nr. 38 „Amur” Płoty - „Otwarte Zawody Spinningowe z Łodzi”

  • 25.09.2019, 16:07
  • Ariel
Koło PZW nr. 38 „Amur” Płoty - „Otwarte Zawody Spinningowe z Łodzi”
W dniu 22 Września tradycyjnie na Zbiorniku Zaporowym „Rejowice” Zarząd koła PZW nr. 38 „Amur” Płoty zorganizował „Otwarte Zawody Spinningowe z Łodzi”. Do startu w zawodach zgłosiło się 52 wędkarzy z kół PZW naszego Powiatu, ale nie tylko. Większość stanowili zawodnicy gospodarzy czyli koła PZW nr. 38 „Amur” Płoty.

Na nasze zaproszenie stawili się przedstawiciele : koła PZW nr. 16 Gryfice ,koła PZW nr. 17 Gryfice PKS, koła PZW nr. 36 Nowogard, koła PZW nr.9 Brojce oraz koła PZW nr. 35 Niechorze. Pogoda rozpieszczała zawodników : bezwietrznie i bezchmurnie rzec by można tylko się opalać. Drapieżnikom najwidoczniej udzieliła się aura panująca na zbiorniku ponieważ brań było jak na lekarstwo. Tylko nielicznym udało się zgłosić połów do komisji wagowej którą stanowili w tym dniu Marcin Gręda oraz Zdzisław Mikołajczyk, asystował im Artur Sobala sprawnie przewożąc komisję łodzią po akwenie. Po zakończeniu zawodów na zawodników i przybyłych sympatyków czekała grochówka, parówka z kotła, chleb z domowym smalcem, specjały grilla a dla łasuchów ciasta i napoje. Przedstawiciele zarządu koła PZW nr. 38„Amur” Płoty wręczyli upominki wędkarskie ,puchary , medale i dyplomy wszystkim zawodnikom którym udało się w tym dniu złapać klasyfikowaną rybę.

 

Zarząd koła PZW nr. 38 „Amur” Płoty składa serdeczne podziękowania Panu Waldemarowi Poprzeczce który ufundował nagrodę niespodziankę tradycyjnie rozlosowywaną wśród wszystkich zawodników zgłoszonych na zawody oraz  Panu Krzysztofowi Pers za sponsoring. Dziękujemy również wszystkim osobom zaangażowanym w organizację zawodów tj. Panu Norbertowi Przedaszkowi, Michałowi Piotrowskiemu, Jerzemu Wyborskiemu ,Szymonowi Michałowskiemu, Sławomirowi Zinkiewicz, Henrykowi Bobrowskiemu , Marcinowi Grędzie, Zdzisławowi Mikołajczykowi ,Arturowi Sobala, Romanowi Białek oraz Danielowi Oczkowskiemu ,

 

KLASYFIKACJA OTWARTYCH ZAWODÓW SPININGOWYCH Z ŁODZI KOŁA PZW NR. 38 „AMUR” PŁOTY ROZEGRANYCH NA ZBIORNIKU ZAPOROWYM „REJOWICE”- 22 WRZEŚNIA 2019R

1.KUBICKI KAROL  -1200 PKT. –SZCZUPAK -59 CM-1,77 KG.

2.WÓJCIK PIOTR -1200 PKT.-SZCZUPAK -59 CM

3. ZINKIEWICZ SŁAWOMIR – 1165 PKT.-SZCZUPAK-58 CM

4.BĘŚ WOJCIECH -502 PKT. – 4 SZT. OKOŃ

5.BĘŚ PIOTR – 354 PKT.- 2 SZT. OKOŃ

6.KOŃCZYŃSKI BOGUSŁAW- 212 PKT.

7.NOWICKI JERZY- 146 PKT.

8. KIEREJEWSKI ANDRZEJ -134 PKT.

9. SZTUBA JAN – 120 PKT.

 

--

Ariel

Ariel

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe