NEWSLETTER

  • 28.09.2019, 15:35
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
– Tworzenie relacji z partnerami to jednocześnie wychodzenie naprzeciw wyzwaniom związanym z rozwojem Pogoni Szczecin. Rodząca się współpraca z STr naprawa nas dumą. To renomowany partner o ugruntowanej pozycji na rynku. Jestem przekonany, że wspólnie dołożymy wszelkich starań, aby obie strony były usatysfakcjonowane porozumieniem i czerpały z kooperacji wzajemne korzyści – mówił Łukasz Biwan, Dyrektor Marketingu Pogoni Szczecin.

https://biznes.pogonszczecin.pl/wchodzimy-do-gry-z-pogonia/

 

Zbigniew Cenkier: Od 2004 roku następuje dynamiczny i sukcesywny rozwój w obszarze produkcyjnym. Systematycznie powiększamy nasz park maszynowy, uzbrajamy produkcję w innowacyjne wyposażenie i systemy zarządcze. W aktualnym miejscu lokalizacyjnym jesteśmy od ponad 20 lat, stale rozwijając nasza bazę oraz grupy sprzedawanych przez nas wyrobów. Zaczynaliśmy od części konstrukcyjnych rurociągów, czyli choćby elementów złącznych, takich jak kołnierze czy pierścienie, a dzięki ewolucji technologicznej przeszliśmy do wyspecjalizowanych części maszyn. Wiązało się to z innymi wymaganiami technicznymi, innymi tolerancjami i nowymi odbiorcami. Nasze wyroby lokowane są jako podzespoły do produkcji agregatów silników okrętowych, do dużych maszyn budowlanych, do systemów wież wiertniczych, jako elementy armatury przemysłowej w zaworach, zasuwach, kompensatorach, czy do rurociągów w systemach chemicznych. Mamy w portfolio wiele znamienitych odbiorców, którzy stawiają przed nami coraz to wyższe wymagania. My lubimy wyzwania, lubimy mierzyć się z zadaniami inżyniersko-technicznymi, lubimy innowacje i rozwój!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/to-oni-stawiali-nam-poprzeczke-do-ktorej-doskakiwalismy/

 

Toyota wprowadziła we wrześniu limitowaną ofertę cenową dla wybranych modeli. Promocja obejmuje wszystkie wersje wyposażenia tych aut. To odpowiedź Toyoty na tendencję wzrostową cen nowych samochodów w Polsce, powodowaną m.in. koniecznością przystosowania napędów do kolejnej normy emisji spalin zgodnej z WLTP. Akcja trwa do końca października. W jej trakcie odbędą się Dni Otwarte – 28 i 29 września.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/specjalna-jesienna-oferta-w-salonach-toyoty/

 

Po krótkiej przerwie wracamy do współpracy z piratesports. To powrót do wsparcia z czasów, kiedy organizacja nosiła nazwę Polbit Pogoń Szczecin. Kooperacja będzie dotyczyć prowadzonej przez organizację sekcji FIFA. Już wcześniej zapowiadaliśmy, że rozdzielenie nazewnictwa przy jednoczesnym nawiązaniu szerszej interakcji, nie oznacza zaprzestania wspólnych działań. To dowód na potwierdzenie tych słów. Po sukcesie w postaci zdobycia Mistrzostwa Polski, chcemy aby ten projekt wciąż ewoluował. Efekty już wkrótce!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/gramy-z-piratami/

 

Do zimy wprawdzie jeszcze trochę czasu, ale temperatura widocznie spada, więc już pora zacząć myśleć o odpowiednim przygotowaniu do zapewnienia swoim pracownikom nie tylko komfortowych, ale i wymaganych ustawodawczo warunków do wykonywania swoich zadań.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zima-szczegolne-obowiazki/

 

Lexus po raz pierwszy wystąpił w teście i od razu zajął najwyższe miejsce na podium, uzyskując wynik 94,9%! Jesteśmy dumni z naszego partnera, że ich praca została w tak wspaniały sposób doceniona. To niekwestionowany sukces także szczecińskiego Lexusa!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/lexus-zwyciezca-wielkiego-testu-salonow/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe